Kariera

Magazynier

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów i ich zamówień w zakresie wydawania towaru oraz
    wysyłek kurierskich
  • przyjmowanie towaru
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenach magazynowych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • udział w remanentach

Wymagamy :

  • Uprawnienie na wózek widłowy.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej lub
    handlowej udokumentowane świadectwem pracy lub innym dokumentem.
  • Kandydat powinien cechować się dobrą organizacja pracy własnej,
    wielozadaniowością oraz umiejętnością współpracy.

Oferujemy:

  • Oferujemy stałą umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Ślusarz/spawacz

  • Spawanie metodą MIG, MAG i TIG;
  • Spawanie elementów zgodnie z projektami technicznymi;
  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
  • Dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac

Wymagamy :

  • Uprawnienia do prac spawalniczych
  • Znajomość technik i metod spawalniczych (MIG, MAG, TIG) oraz
    ślusarskich (szlifowanie, wiercenie, cięcie, gwintowanie, śrutowanie itp.);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność,
    zaangażowanie.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej
    lub handlowej udokumentowane świadectwem pracy lub innym
    dokumentem.

Oferujemy:

chcesz dołączyć
do naszego zespołu?