O nas

Na rynku pojawiliśmy się w 1994 roku z inicjatywy Adama Kolińskiego, który był pomysłodawcą całego przedsięwzięcia. Początkowo zajmowaliśmy się importem i dystrybucją produktów polskich producentów, takich jak złącza i przyłącza do rur, armatury, hydranty, rury i kształtki z żeliwa i PEHD. Na niewielką skalę próbowaliśmy też produkcji własnej w Łodzi. W 1995 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmami w Hiszpanii, Holandii i Niemczech.

Siedziba firmy – zmiany lokalizacji w Łodzi

         Wraz z dynamicznym rozwojem zmienialiśmy siedzibę przedsiębiorstwa – z ulicy Wierzbowej na Brzezińską, a stamtąd na Zakładową, gdzie od 2016 roku zajmujemy się także własną produkcją.

Uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych

MakArmatura jest znanym dostawcą rozwiązań armaturowych. Jesteśmy widoczni na wszystkich liczących się targach branżowych, aby dotrzeć do jak największej grupy klientów. Wystawialiśmy się między innymi na targach w Monachium, Amsterdamie, Kijowie, Bydgoszczy, Kielcach, Poznaniu.

Dzięki temu jesteśmy rozpoznawalni nie tylko w Centrum Polski, ale również za granicą. Naszymi klientami są odbiorcy z Niemiec, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji, Węgier, Autstrii, Litwy i Łotwy i Estonii

Dalszy rozwój – nowe usługi i produkty


W 2016 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o obrabiarki do
obróbki stali, a w 2017 roku uruchomiliśmy produkcję konstrukcji stalowych.

 W 2019 roku nasza firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną
odpowiedzialnością, a także uruchomiła produkcję złączy multidiametralnych o
średnicy od DN 600 do DN 1400. 

W tym samym roku Paweł Koliński został prezesem
przedsiębiorstwa.