Stal

Wyroby hutnicze to materiały, które powstają w procesie produkcji stali lub żelaza. Są to między innymi rury, blachy, pręty czy druty. Wyroby te są szeroko wykorzystywane w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym czy maszynowym.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów z hut polskich w zakresie prętów zbrojeniowych, kątowników lub ceowników.

Dzięki długoletnim kontaktom z największymi hutami oraz dużym wolumenem regularnych zakupów jesteśmy w stanie zaoferować  bardzo atrakcyjne ceny. Dostawa wyrobów hutniczych odbywa się zazwyczaj dzięki własnemu transportowi. Dzięki czemu realizujemy zamówienia już od kilku ton i dowozimy towar do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Stal i wyroby hutnicze to nasza specjalizacja, a spore doświadczenie naszych pracowników gwarantuje wysoką jakość obsługi.

Przekonaj się, jakie wyroby hutnicze mamy w ofercie:

Blacha aluminiowa

Blacha kwasoodporna

Blacha ocynkowana

Blacha ryflowana

Ceowniki

Wykorzystywane w budownictwie i przemyśle. Wykonane ze stali węglowej, która poddawana jest procesowi walcowania na gorąco. Ceowniki, które znajdziesz w naszej ofercie, bardzo często wykorzystywane są jako element stalowych konstrukcji oraz słupów, ale także podczas domowych remontów.

Dwuteowniki

Dwuteowniki INP, IPE, HEB, HEA służą jako elementy nośne w konstrukcjach stalowych, muszą się one wyróżniać ponadprzeciętną trwałością, odpornością na stały nacisk oraz potencjalne czynniki mechaniczne.

Kątowniki

Posiadamy na magazynie kątowniki gorącowalcowane, zimnogięte oraz perforowane pokryte warstwą cynku. Cała paleta przekrojów dostępna jest w gotowych odcinkach. Umożliwiamy także zakup kątowników ciętych według indywidualnej specyfikacji klienta.

Pręty zbrojeniowe i gładkie

– pręty gładkie służą do wykonywania elementów wspierających zbrojenie nośne. Nieco rzadziej pręty gładkie bywają przydatne przy tworzeniu elementów wykończeniowych , ogrodzeń, furtek, bram czy balustrad. Natomiast pręty zbrojeniowe służą do wzmacniania różnych elementów konstrukcji betonowych i żelbetowych.

Profile zamknięte

Profile zamknięte stosowane są w konstrukcjach stalowych, budowie maszyn lub budownictwie. Materiał ten można łatwo przecinać, nawiercać i spawać. Sprzedawane przez nas profile są gołe – oznacz to, iż jest to czysta stal.

Rury bez szwu

Rury stalowe służą do transportu cieczy, gazów oraz materiałów sypkich. Obecnie to podstawowy element instalacji wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz gazowych.

Rury ze szwem

Rury stalowe służą do transportu cieczy, gazów oraz materiałów sypkich. Obecnie to podstawowy element instalacji wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz gazowych.

Teowniki

Rodzaj kształtownika o przekroju poprzecznym zbliżonym do litery T. Z teowników wykonywane są elementy konstrukcji maszyn, budowli oraz innych konstrukcji.

Rodzaje blach dostępnych w naszej ofercie:

  • Blachy w gatunkach S235, S355, DC01

  • Blachy stalowe do ulepszania cieplnego C45

  • Blachy sprężynowe 50HS, 50HF, 65G

  • Kraty wema – oferujemy pełen asortyment krat pomostowych.

  • Blachy aluminiowe – oferujemy blachy aluminiowe zimno i gorąco walcowane. Dostarczamy blachy aluminiowe w zwojach i arkuszach.

  • Blachy nierdzewne i kwasoodporne – najlepszej jakości blachy nierdzewne oraz kwasoodporne dostępne u nas w arkuszach.

Sprawdź naszą ofertę wyrobów stalowych

Wyroby hutnicze stalowe, które mamy w ofercie, mogą zostać wykorzystane jako półprodukty przeznaczone do dalszej obróbki albo zastosowane bezpośrednio.

Sprawdź naszą ofertę wyrobów stalowych, a następnie skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!